Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

VII Liceum Ogólnokształcące w Legnicy

VII Liceum Ogólnokształcące w Legnicy

VII Liceum Ogólnokształcące w Legnicy

VII Liceum Ogólnokształcące w Legnicy

UWAGA!

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Prezes Rady Ministrów na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 10 czerwca 2016 roku o działaniach antyterrorystycznych podpisał zarządzenie przedłużające obowiązywanie trzeciego stopnia alarmowego CRP (CHARLIE–CRP) oraz drugiego stopnia alarmowego BRAVO do  15 maja 2022 roku, do godz. 23:59.

 

 

W odniesieniu do szkół, przedszkoli i placówek oświatowych, stopień alarmowy BRAVO (drugi w czterostopniowej skali) oznacza, przede wszystkim wprowadzenie bezwzględnego zakazu wstępu do szkół, przedszkoli osobom postronnym, zgodnie z regulacją pkt I ust. 2 pkt 8 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 25 lipca 2016 r. w sprawie zakresu przedsięwzięć wykonywanych w poszczególnych stopniach alarmowych i stopniach alarmowych CRP (Dz. U. z 2016 r. poz. 1101 z późn. zm.).

Przez osoby postronne należy rozumieć osoby inne niż pracownicy, uczniowie i ich opiekunowie prawni.

Dyrektor Iwona Gorczyca informuje, że w tych dniach należy zwracać szczególną uwagę na dziwnie zachowujące się osoby, pozostawiony w miejscach publicznych bagaż, podejrzanie wyglądające paczki czy samochody, które zaparkowano w miejscach niedozwolonych. Wszelkie niepokojące i nietypowe sytuacje oraz zagrożenia powinny być zgłaszane policji za pośrednictwem numeru telefonu 112.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-05-09 13:54przez:
Opublikowano:2022-05-09 13:54przez:
Podmiot udostępniający: VII Liceum Ogólnokształcące w Legnicy
Odwiedziny:560

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.