Jesteś tutaj:

TWARDZIELE Z VII LO – POKONALI WŁASNE SŁABOŚCI W MARSZU PRAWDY 100 kilometrów w ciągu doby – bez jedzenia!

Czytaj więcej o: TWARDZIELE Z VII LO – POKONALI WŁASNE SŁABOŚCI W MARSZU PRAWDY 100 kilometrów w ciągu doby – bez jedzenia!

W piątek 16 czerwca 2018 r. o godzinie 1800 trzech uczniów naszego liceum z klasy wojskowej: Damian Dudek, Mateusz Frydrych i Dawid Doroszyński rozpoczęło morderczą wędrówkę w  XIX MARSZU PRAWDY organizowanym przez JEDNOSTKĘ POSZUKIWAWCZO – RATOWNICZĄ ,,BARYT”.  Każdy, kto chciałby zasłużyć na prawo do noszenia spadochroniarskiej ,,gapy”, musi obowiązkowo ukończyć taki marsz, którego trasa wynosi 100 kilometrów i trzeba ją pokonać w ciągu 24h, mając do dyspozycji tylko wodę, bez żadnego prowiantu i możliwości zjedzenia posiłku po drodze.

 

Czytaj więcej „TWARDZIELE Z VII LO – POKONALI WŁASNE SŁABOŚCI W MARSZU PRAWDY 100 kilometrów w ciągu doby – bez jedzenia!”

MAMY III MIEJSCE W I DOLNOŚLĄSKIEJ OLIMPIADZIE KLAS POLICYJNYCH O PUCHAR KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO POLICJI WE WROCŁAWIU!!!

Czytaj więcej o: MAMY III MIEJSCE W I DOLNOŚLĄSKIEJ OLIMPIADZIE KLAS POLICYJNYCH  O PUCHAR KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO POLICJI WE WROCŁAWIU!!!

18 czerwca 2018r. we Wrocławiu  odbyła się I Dolnośląska Olimpiada Klas Policyjnych o puchar Komendanta Policji we Wrocławiu.  Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy IIC: Jolanta Trojanowska, Monika Serafin i Mirek Nużyński.

Czytaj więcej „MAMY III MIEJSCE W I DOLNOŚLĄSKIEJ OLIMPIADZIE KLAS POLICYJNYCH O PUCHAR KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO POLICJI WE WROCŁAWIU!!!”

,,DO WOJA MARSZ DO WOJA!” SPOTKANIE Z ŻOŁNIERZAMI 10 BKP W ŚWIĘTOSZOWIE, KTÓRZY SŁUŻYLI NA MISJACH

Czytaj więcej o: ,,DO WOJA MARSZ DO WOJA!” SPOTKANIE Z ŻOŁNIERZAMI 10 BKP W ŚWIĘTOSZOWIE, KTÓRZY SŁUŻYLI NA MISJACH

8 czerwca uczniowie klas mundurowych VII LO w Legnicy brali udział  w spotkaniu
z żołnierzami 10 Brygady Kawalerii Pancernej ze Świętoszowa. Naszymi Gośćmi byli dowódcy i żołnierze, którzy uczestniczyli w misjach NATO w Afganistanie i Iraku.

Czytaj więcej „,,DO WOJA MARSZ DO WOJA!” SPOTKANIE Z ŻOŁNIERZAMI 10 BKP W ŚWIĘTOSZOWIE, KTÓRZY SŁUŻYLI NA MISJACH”

Do góry